0Четверг, 28.03.2024, 19:14
Молодежный клуб "Диалог"
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Форум молодежного клуба "Диалог" » Друзья! Общаемся обо всем. » Відбитки пальців
Відбитки пальців
GribmundДата: Четверг, 14.04.2011, 10:32 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 51
Репутация: 9
Статус: Offline
Кажуть, що душа невидима. Вона як скло - прозора і крихка. Ії легко розбити, подряпати, і неможливо відновити, склеїти з уламків.

Торкаючись скла ми неодмінно залишаємо сліди, відбитки пальців. Так само і душа несе на собі сотні і тисячі відбитків людей, які були поряд. З часом відбитки стираються, накладаються одні на одні, зникають. Але є й такі, які міцно вкорінилися в душу і судомлять час від часу своїм легким сумом.

Я можу впізнати кожного з вас по найменшій лінії, залишкам тепла. Відбитки болять, коли вам погано. І я відчуваю приємне піднесення, якщо з вами все гаразд.

Прагнучи забути, очиститися, переродитися, ми ми можемо стирати усі залишки чиєїсьприсутності у нашому житті, відбілювати душу. А часом, хтось сам прагне стерти спогади про себе, відбитки своїх пальців на чужих душах. Тоді стає боляче. адже виривають частинку життя, яка міцно прив"язана до кожного нерва, кожної комірки пам"яті. Напевно, теж саме відчувають і ті, хто стирає, намагаючись почати спочатку.

Кожен із вас залишив яскраві та стійкі сліди у моїй душі. Сподіваюся, на ваших також є відбитки моїх пальців...

 
G_MДата: Пятница, 29.04.2011, 13:18 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 42
Репутация: 4
Статус: Offline
Як співзвучні твої слова з моїми відчуттями! Кожен з вас відщипнув, відламав, відколупав частинку мого серця. Мені було не шкода, здавалось - воно таке велике, вистачить зігріти всіх! Знаєш, я не стираю спогади. Вони завжди зі мною! Навіщо тікати від себе. Та й часу у мене ой як не багато, щоб розпочинати все з відбілювання. Є, маю, заслужила! Час збирати каміння. Дай Бог витримати цю ношу.
 
GribmundДата: Пятница, 29.04.2011, 13:45 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 51
Репутация: 9
Статус: Offline
Та й стерти спогади не так просто. Я теж їх не стираю - вони частинка мене, частинка кожного, хто поряд.

І ще, мені здається, що Ви сприймаєте ці слова як звертання особисто до Вас. Ні. Це просто образи, які у мене виникають.

 
G_MДата: Пятница, 29.04.2011, 14:32 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 42
Репутация: 4
Статус: Offline
Образи - справа невдячна! Розчарування - це знищення! Люди міняються, особливо, коли перестають приходити в клуб, тому що не обов`язково бути хорошим. Ніхто не спитає чи живеш ти по правді! Не приймаю ніяких пояснень, що таке життя. Це не правда! Це ми такі! Краса душі, краса вчинків, думок - і не треба прикидатись, чи не правда?
ХОРОШОГО ДНЯ! Рада спілкуванню! До зустрічі!
 
GribmundДата: Пятница, 29.04.2011, 18:19 | Сообщение # 5
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 51
Репутация: 9
Статус: Offline
Quote (G_M)
Образи - справа невдячна! Розчарування - це знищення!

Та не обрАзи, Галино Мирославівно, а Образи, наголос на першому складі smile

 
Форум » Форум молодежного клуба "Диалог" » Друзья! Общаемся обо всем. » Відбитки пальців
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024
Сделать бесплатный сайт с uCoz