0Вторник, 23.04.2024, 21:59
Молодежный клуб "Диалог"
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Форум молодежного клуба "Диалог" » Друзья! Общаемся обо всем. » Чому помирають мрії
Чому помирають мрії
GribmundДата: Пятница, 15.04.2011, 09:13 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 51
Репутация: 9
Статус: Offline
Постійні зміни, перетворення, повтори. Наче кадри зі старого кіно пропливають давно знайомі обличчя. Режим «усмішка», кілька сухих реплік (а можна і без них), швидке прощання і довгі роздуми про зустріч. А що? А чому? А якщо б?... Плутаючись у питаннях витягаєш зі спогадів призабуті моменти. По-трохи починаєш знаходити відповіді. Але чи потрібні вони зараз? - Ні. Пусті, беззмістовні шкаралупки, які миттєво розносяться вітром твоєї впевненості.
Впевненість у собі – важливо. Але впевненість у комусь – особливе відчуття, яке наче залізний стержень пронизує тіло і дозволяє бути сильнішим ніж ти є насправді. Головне – вірити! Вірити, навіть знаючи, що ти один…
За все потрібно платити. Якщо ти маєш на кого покладати надії, буд готовим до розчарування. Воно завжди поруч із впевненістю.
Розчаровувати важко…
Розчаровуватись важко…
Але варто відшукати трохи сили, щоб стиснути руки і внутрішній голос, який часом дає неправильні поради.
Взагалі, радитись неймовірно важко. Адже ти або передаєш свою, або розділяєш чиюсь відповідальність.
Я ніколи не раджуся. Я лише слухаю. Я вмію чути.
Шкода, що дехто вміє лише говорити. Адже було б так класно чути одне одного і сприймати цей світ однаково!
 
G_MДата: Пятница, 29.04.2011, 13:05 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 42
Репутация: 4
Статус: Offline
Мрії не помирають. Вони просто відлітають, коли людина перестає в них вірити. А я вірю! Вірю у кожного з вас, вірю у тих, хто пішов, залишивши мене на одинці, вірю, що зрада та чорна заздрість ніколи не переможе! Вірю, що все було не даремно! Вірю, що справжні друзі - є!!! Вірю, що мрії не помирають, вони тільки ховаються від нас, коли нам одиноко та страшно!
 
Форум » Форум молодежного клуба "Диалог" » Друзья! Общаемся обо всем. » Чому помирають мрії
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024
Сделать бесплатный сайт с uCoz