0Пятница, 29.03.2024, 15:58
Молодежный клуб "Диалог"
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Форум молодежного клуба "Диалог" » Друзья! Общаемся обо всем. » Я предлагаю... (Здесь принимаются предложения по работе сайта и клуба.)
Я предлагаю...
Kiril_ZaZДата: Четверг, 14.01.2010, 19:10 | Сообщение # 16
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 29
Репутация: 4
Статус: Offline
40_razboynikoff сказал(а)

Так краще підтримувати свій сайт а не чужий. Якщо люди зареєстровані там, то я думаю їм не буде дуже тяжко зареєструватись тут. Ну, принаймі я так думаю. От

Це не чужий, а також клубовьскій і багато сайтів мають сторінки і у контакті і у однокласниках, і у твіттері, і у май фейс і у ЖЖ, тем більш це теж розкрутка сайту. prof

Сообщение отредактировал Kiril_ZaZ - Пятница, 15.01.2010, 01:08
 
GribmundДата: Понедельник, 18.01.2010, 15:59 | Сообщение # 17
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 51
Репутация: 9
Статус: Offline
Я пропоную створити окремий форум, чи тему на головній сторінці для запису ідей для програми.
 
drukДата: Понедельник, 18.01.2010, 16:08 | Сообщение # 18
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 48
Репутация: 3
Статус: Offline
Будь-ласка, Саша, ти можеш створити будь-яку тему у цьому форумі. А якщо вже ця тема розійдеться на окремі - тоді будемо відокремлювати у форум. Багато форумів - багато клацання мишкою.
Для того, щоб створити тему - натиснути кнопку "new topic" cool
 
Kiril_ZaZДата: Понедельник, 18.01.2010, 17:47 | Сообщение # 19
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 29
Репутация: 4
Статус: Offline
У меня предложение по фотографиям...

Можно как-то сделать, чтоб галлерея маленьких фотографий высвечивалась полностью. Или хотя бы можно было перелистывать именно маленькие фото. Т.к. большие переключать не очень удобно.

 
drukДата: Понедельник, 18.01.2010, 18:02 | Сообщение # 20
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 48
Репутация: 3
Статус: Offline
Заходишь в "наши фото", потом слева видишь "категорії розділу", заходишь, например в категорію "жизнь клуба 1989..." и на одной страничке - 12 маленьких фоток, далее листаешь - внизу есть переключатель страниц...
 
emanДата: Вторник, 06.04.2010, 14:01 | Сообщение # 21
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 3
Статус: Offline
Всім привіт! Не прогав - всеукраїнський проект "Підтримка євроклубів в Україні 2010" дає реальну можливість безкоштовно зустрітись у Києві з представниками найактивніших євроклубів, фондів-донорів, отримати знання як будувати відносини зі ЗМІ й органами влади, провести з підтримкою організаторів Проекту власний захід та відчути свою значимість як частини руху євроклубів в Україні! Нас багато й об'єднавшись ми відчуємо підтримку один-одного, й легкість у спілкуванні!

Тих,хто візьме участь у проекті,чекає ще багато сюрпризів!

Організаторами виступають всеукраїнська радіостанція «Наше Радіо» та громадська організація «Євроклуб «Право і Захист» за фінансування Представництва ЄС в Україні.
А дізнатись більш детальну інформацію можна на сайті
http://www.esua.info/
або
http://nasheradio.com.ua/news/nashi_news/231/

Сообщение отредактировал eman - Вторник, 06.04.2010, 14:02
 
Форум » Форум молодежного клуба "Диалог" » Друзья! Общаемся обо всем. » Я предлагаю... (Здесь принимаются предложения по работе сайта и клуба.)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024
Сделать бесплатный сайт с uCoz