0Четверг, 25.04.2024, 22:23
Молодежный клуб "Диалог"
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Форум молодежного клуба "Диалог" » Друзья! Общаемся обо всем. » История клуба "Диалог" (Начинаем все вместе писать историю клуба)
История клуба "Диалог"
OmutДата: Вторник, 14.12.2010, 22:39 | Сообщение # 16
Рядовой
Группа: Администраторы
Сообщений: 4
Репутация: 1
Статус: Offline
Всем добрый день, это Наташа Коварная.

Галина Мирославовна, я наконец нашла фотки старые!
Выкладываю, как и обещала - первые клубовцы как они есть wink

Прикрепления: 2450254.jpg (72.8 Kb) · 7652476.jpg (133.5 Kb) · 6763229.jpg (80.5 Kb) · 0529416.jpg (107.4 Kb) · 3716251.jpg (43.7 Kb)


Сообщение отредактировал Omut - Вторник, 14.12.2010, 22:57
 
OmutДата: Вторник, 14.12.2010, 23:02 | Сообщение # 17
Рядовой
Группа: Администраторы
Сообщений: 4
Репутация: 1
Статус: Offline
И еще....
Прикрепления: 2566793.jpg (53.2 Kb) · 2214318.jpg (61.1 Kb) · 3301790.jpg (76.2 Kb) · 9342171.jpg (59.5 Kb) · 6924362.jpg (34.5 Kb)
 
OmutДата: Вторник, 14.12.2010, 23:03 | Сообщение # 18
Рядовой
Группа: Администраторы
Сообщений: 4
Репутация: 1
Статус: Offline
И еще чуть-чуть...
Прикрепления: 8245197.jpg (42.7 Kb) · 6771000.jpg (33.2 Kb) · 3970661.jpg (51.0 Kb) · 3118095.jpg (86.8 Kb) · 2857394.jpg (28.5 Kb)
 
OmutДата: Вторник, 14.12.2010, 23:04 | Сообщение # 19
Рядовой
Группа: Администраторы
Сообщений: 4
Репутация: 1
Статус: Offline
Ну и напоследок!
Прикрепления: 1211939.jpg (50.8 Kb) · 8274391.jpg (69.6 Kb) · 6839641.jpg (38.0 Kb) · 4787972.jpg (29.0 Kb)
 
G_MДата: Среда, 15.12.2010, 13:21 | Сообщение # 20
Лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 42
Репутация: 4
Статус: Offline
Наташенька, спасибо!!! Так здорово вернуться в прошлое! Такие красивые и добрые лица и все еще вперди. Вот бы встретиться еще раз всем нам в этой жизни...
 
drukДата: Понедельник, 03.01.2011, 14:23 | Сообщение # 21
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 48
Репутация: 3
Статус: Offline
Надо бы эти фотки мне кинуть в альбом, подскажите примерно год какой?
 
G_MДата: Вторник, 04.01.2011, 16:08 | Сообщение # 22
Лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 42
Репутация: 4
Статус: Offline
як так думаю ці фотографії 1990-93р.р.
 
G_MДата: Понедельник, 14.03.2011, 12:14 | Сообщение # 23
Лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 42
Репутация: 4
Статус: Offline
Ну що ж продовжуємо! Нещодавно зустрічалась із Сашею Великим. Знову згадали, як ми його вітали з днем народження. Уявляєте, їдемо ми всі, чоловік 15 клубу, у тролейбусі. Народ, як завжди, проводжає мене додому. І тут раптом Саша признається, що саме зараз, буквально через 10хвилин, він народжується. Звичайно, клуб не міг залишитись осторонь від цієї знаменної події. Паша пробирається до водія тролейбусу, тоді ще кондукторів не було, і просить дозволу привітати нашого іменинника по мікрофону. Не знаю, що і як він водію говорив, але рівно через 10 хвилин по тролейбусу прозвучало: "Молодіжний клуб "Діалог" вітає Сашу Великого з Днем народження!" Ми всі почали кричати ура, а пасажири прилучились до нашого вітання. Хто знає Сашу, можете собі уявити, що з ним робилось! Він то червонів, то бліднів, і мало не на ходу вискочив з транспорту. Але на цьому його "тортури" не закінчились. На тролейбусній зупинці йому прийшлось голосно плакати. Аргумент: дитина, коли народжується обов`язково плаче. Для врівноваженого, скромного Саші це було справжнім випробуванням. Але, згадуючи сьогодні цей вечір, він зовсім на нас не ображається. І Слава Богу! От так! Хотіли зробити приємну несподіванку, а ...
 
G_MДата: Четверг, 31.03.2011, 12:42 | Сообщение # 24
Лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 42
Репутация: 4
Статус: Offline
Знаєте, тільки що прочитала попередні слова і знайшла помилку. Так-так, помилку! Зовсім автоматично написала Молодіжний клуб "Діалог", але ж на той час ми ще були Клубом старшокласників. Взагалі, ми уже декілька раз міняли свою назву. Розпочиналось з політклубу "Діалог", потім - клуб старшокласників "Діалог", далі - Молодіжний клуб "Діалог". Відчуваючи, що час випереджає нас, вирішили перейменуватись на Євроклуб "Діалог", але... Але, видно, ця назва ще не для нас. Отож, ми і надалі Молодіжний клуб "Діалог". Значить так треба! Надвор і весна, і зразу згадується наше місце на Кемпінгу, наш дуб та супер-пеньок. Давно там не була. Пора брати молодняк і на прикладі показувати як ставиться палатка, що таке орієнтування на місцевості і т.д. Думаю, найближчим часом таке заняття у нас відбудеться, тому що у клубі , як завжди, класна малишня! Цікава, оригінална, прикольна, наша! Приходьте познайомитись.
А ще зовсім недавно я дізналась, що у мене були іменини. І про це мені розповів наш Андрюха Дон Кіхот. Розповідь про нього далі.
 
GribmundДата: Суббота, 21.01.2012, 17:07 | Сообщение # 25
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 51
Репутация: 9
Статус: Offline
Не люблю слово "історія", адже це те, що вже було. Те, чого не повернути і не змінити. Та й взагалі, історія - річ дуже примхлива і необ"єктивна, тому що її пишуть люди. А людям, як відомо, притаманно помилятися.
Кажуть, що історію пишуть переможці, але це не стосуються життєпису клубу. Адже цю історію ми творили разом, спільними зусиллями, перебираючи естафету у попередників та передаючи її молодим поколінням клубівців. І серед нас немає переможців і переможених. Є ли ше люди, які були у клубі, і люди, які БУЛИ КЛУБОМ.
Час розкладає все на свої місця, а люди завжди намагаються йти в ногу з часом. Хтось встигає, а дехто - відстає. Навіть найсильніші іноді не витримують перевірку часом, зупиняються і пливуть за течією. Іноді, навіть у ЛЮДЕЙ ЯКІ БУЛИ КЛУБОМ здають нерви, не вистачає сил і рушучості. І вони йдуть. Ця втрата помітна, вона ніби глибока рана на тілі - з часом загоїться, але назавжди залишить по собі знак. Люди приходили і йшли, а клуб залишився. І якщо пишуть його історію - значить вона комусь потрібна.

А тепер власне про історію.
На жаль, поки про мене та моє покоління на сайті не згадували, але більше двох років очікування нічого не змінили, тому доведеться дещо порушити хронологію і написати про себе, і трохи про інших.
Отже, клуб для мене почався дуже давно, якщо чесно, навіть не пам"ятаю в якому році (напевно 1996-1997 рік). В клуб я потрапив завдяки класному керівникові, одній з перших клубівців - Людмилі Іванівні Фесик (далі - Л.І.). В клубі якраз готувалися до чергової програми і потрібна була допомога і Л.І. запропонувала кільком учням мого класу спробувати себе в ролі актора.
Пройшовши досить суворий кастинг я таки вийшов на сцену. Досі пам"ятаю свою першу роль - хлопчика, який спочатку чемно, а потім досить різко просив у батька гроші на дискотеку. Коронна фраза цієї ролі - КАЗЬОЛ - досить гарно в мене виходила)))
Так і почалася моя історія в МК Діалог, яка розтягнулася на кільканадцять насичених, цікавих, веселих років відкриттів.
Далі буде.
 
G_MДата: Вторник, 24.01.2012, 11:14 | Сообщение # 26
Лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 42
Репутация: 4
Статус: Offline
Саша, здійснилася моя мрія! Ура!!! Нарешті, ми справді починаємо писати разом! Класно. Народ, включайтесь. Історія клубу, для мене, це мозаїка думок, мрій, бажань, відчуттів та переживань кожного з нас. Саша, ДЯКУЮ!!!
 
drukДата: Среда, 01.02.2012, 19:58 | Сообщение # 27
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 48
Репутация: 3
Статус: Offline
Цікаво було почитати. Чекаємо на продовження!
 
GribmundДата: Понедельник, 20.02.2012, 18:31 | Сообщение # 28
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 51
Репутация: 9
Статус: Offline
Quote (Gribmund)
здійснилася моя мрія! Ура!!!
Мрії збуваються =)

Quote (Gribmund)
Саша, ДЯКУЮ!!!
Прошу!

Особливістю моєї пам"яті є те, що в ній закарбовуються лише найяскравіші спогади, як позитивні так і негативні.
Томі цілісної картини літопису клубу я представити не зможу, але пригадати багато цікавих моментів - обіцяю!

Багато вражень залишилося від часів, коли клубівці ставали "гастарбайтерами" і їхали на заробітки по школах Чернівців з новорічними програмами.
В день у нас було по кілька виступів. До того ж для різних вікових категорій: починаючи початковими класами і закінчуючи випускними. Траплялося різне - то реквізит забудемо, то перевдягатися доводилося у комірчині розміром з велику шафу, а ще бували неадекватні дяді і тьоті, які ненавмисне заважали проведенню новорічних ранків.
Такої кількості хороводів, парадів костюмів, віршиків і конкурсів здорова психіка витримати не може, тому все це, крім того, що переживалося вдень, снилося і уночі. Пам"ятаю, прокидався від жаху, що у сні забув взяти на ранок штучні ялинки - інвентар для багатьох конкурсів)))
Але найбільшим епік фейлом для мене став ранок, коли мені забаглося попрасувати важливий інвентар (грамоту російського царя, у якій він призначав Новий Рік на 1 січня, яка була написана на гарному папері і мала красиву печатку, але від частого юзання трохи пом"ялася). За браком часу я вирішив зробити це не аби де, а на своєму домашньому килимі, до якого та грамота благополучно намертво приклеїлася! Треба було бачити моє обличчя, а ще краще пережити те, що коїлось у той момент у моїй голові! По-перше, зіпсував реквізит, по- друге, "прикрасив" килим грамотою, та ще й з печаткою, а по-третє - спізнювався на черговий ранок!!!!
Схопивши перший-ліпший клапоть паперу, який хоч трохи нагадував злощасну грамоту я від руки, кривим почерком нашкрябав слова, переписуючи їх з килиму))
Зрештою, дітям виявилося байдуже, з якого папірця я читав. Але той стрес вкарбувався у пам"яті назавжди=)))
Крім шкіл, ми виступали, ніколи не вгадаєте де - на залізничному вокзалі))) Діти залізничників, а також бомжі та пасажири, які мали змогу дивитися на все це дійсвто крізь вікно, залишилися вкрай задоволеними)
 
G_MДата: Понедельник, 27.02.2012, 13:58 | Сообщение # 29
Лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 42
Репутация: 4
Статус: Offline
Саша, а пам'ятаєш, як ми рахували зароблені праведним трудом гроші за ці ранки? Розсипали всю дрібноту по підлозі і відчували себе справжніми багатіями.А ще, як Таня Б., яка була снігуркою падала від втоми, а дяді і тьоті подумали, що вона під градусом. Треба було бачити Таніне обличчя, коли я їй про це сказала. А ще, як Вжик, тобто Женя, спав стоячи у тролейбусі, коли ми їхали о 5 ранку до 42 школи А ще...
 
PaCTaMaHДата: Воскресенье, 01.04.2012, 20:41 | Сообщение # 30
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Понравился ваш форум. Хочу в ближайшее время тоже сделать такой сайт.
Сегодня наткнулись в интернете на интересное предложение по подбору причёсок онлайн http://pricheskaonline.narod.ru без регистреции обещают подобрать подходящую причёску. Кто - нибудь пробовал воспользоваться подобными услугами и подобрать причёску? Будем благодарны за совет или адрес сайта, на котором можно подобрать подходящую причёску онлайн.
Немного не в тему пишу, но не найти мне подходящего раздела, не ругайте пожалуйста!
 
Форум » Форум молодежного клуба "Диалог" » Друзья! Общаемся обо всем. » История клуба "Диалог" (Начинаем все вместе писать историю клуба)
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024
Сделать бесплатный сайт с uCoz