РОЗПОЧИНАЄМО НАШІ ЗАНЯТТЯ! Доброго дня! Я Г.М. Надіюсь, ви ще мене пам"ятаєте? Рада бачити кожного з вас! І. ДЛЯ РОЗУМУ! Знайти залежність між градусами Фаренгейта (F) та градусами Цельсія (С), якщо на шкалі Фаренгейта температура таненя льоду +32 градуси, а температура кипіння +212 градусів.
ІІ. ДЛЯ СЕРЦЯ! 1.Продовж речення У желанья тысячи... 2. Кому належать слова: "Я-я-я п-а-адаю!"? 3. Чому на ліричній пісні Каті Бужинської (вона співала на програмі клубу), зал "помирав" від сміху?
ІІІ. ДЛЯ ДУШІ! Життя іде без коректур, і як напишеш, так і буде... (Ліна Костенко)
Добавка к уму... В шкале Фаренгейта нулю градусов (0°F) соответствует температура плавления смеси снега и нашатыря, а 100° — температура человеческого тела. Соответственно, градус Фаренгейта не совпадает с градусом Цельсия. Например, 0° по Цельсию — это 32° по Фаренгейту, 100° по Цельсию — 212° по Фаренгейту...
Життя іде і все без коректур. І час летить, не стишує галопу. Давно нема маркізи Помпадур, і ми живем уже після потопу. Не знаю я, що буде після нас, в які природа убереться шати. Єдиний, хто не втомлюється, – час. А ми живі, нам треба поспішати. Зробити щось, лишити по собі, а ми, нічого, – пройдемо, як тіні, щоб тільки неба очі голубі цю землю завжди бачили в цвітінні. Щоб ці ліси не вимерли, як тур, щоб ці слова не вичахли, як руди. Життя іде і все без коректур, і як напишеш, так уже і буде. Але не бійся прикрого рядка. Прозрінь не бійся, бо вони як ліки. Не бійся правди, хоч яка гірка, не бійся смутків, хоч вони як ріки. Людині бійся душу ошукать, бо в цьому схибиш – то уже навіки.
для сердца: 3. Когда Катя пела песню очень трогательную и лирическую. Должен был падать снег, но покакойто причине мешок со снегом не раскрылся. И Дон-Кихот решил поддеть его палкой. А теперь картина - Бужинская чуть не плачет на сцене, а на заднем фоне бегает НЕ МАЛЕНЬКИЙ Дон-Кихот С большой палкой и всячесик пытаеться сбить мешок над ее головой
В Англии и, в особенности, в США используется шкала Фаренгейта. Ноль градусов Цельсия — это 32 градуса Фаренгейта, а градус Фаренгейта равен 5/9 градуса Цельсия.
В настоящее время принято следующее определение шкалы Фаренгейта: это температурная шкала, 1 градус которой (1 °F) равен 1/180 разности температур кипения воды и таяния льда при атмосферном давлении, а точка таяния льда имеет температуру +32 °F. Температура по шкале Фаренгейта связана с температурой по шкале Цельсия (t °С) соотношением t °С = 5/9 (t °F - 32), 1 °F = 9/5 °С + 32. Предложена Г. Фаренгейтом в 1724.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]