На тихій вулиці Шептицького у Чернівцях стоїть будинок, який став для багатьох дітей чимось особливим в їхньому житті – це міський Палац дітей та юнацтва (колишній – Палац піонерів), де працюють знавці своєї справи, які віддають дітям усю свою любов і знання.
Світлана ЛАСКАВА. студентка міської школи "Юнпрес".
У Палаці стільки дитячих гуртків на різний смак, що їх навіть неможливо перелічити. Але детальніше мені б хотілося розповісти про гордість міського палацу – молодіжний клуб "Діалог".
Розпочав він свою діяльність 1989 року. Ідея створити таке об'єднання з'явилася у Галини Прокопик, яка і сьогодні є керівником клубу. Зараз до нього можуть завітати юнаки та дівчата віком від 14 років. Підлітки часто задають запитання: "Що ви робите у клубі?". Звичайно, одним реченням відповісти неможливо. І все ж я спробую читачам дещо пояснити.
Насамперед, клуб "Діалог" – це програми та вечори, які, протягом навчального року готують "діалогівці", вкладаючи у це багато сил і праці. І тому програми, чи розважальні, чи навчальні – завжди дуже цікаві і насичені. Неможливо не сказати про те, що у "Діалогу" є свій глядач, який з нетерпінням чекає на нові програми.
Панують у "Діалозі" і свої традиції – вельми цікаві і різноманітні. Це і фотоальбоми, в яких спостерігаємо історію клубу, і газети, кожної програми, які зберігаються як цінності. Двома словами про те, як "діалогівці" відзначають дні народження. Найголовніше тут те, що подарунки не купуються, а виготовляються своїми руками, і в кожний із них вкладаються фантазії всіх "діалогівців".
Лише не думайте, що молодіжний клуб "Діалог" тільки працює. Він теж після чергового навчального року іде на літній відпочинок. Традицією літа вже стало плавання Дністром. Взимку – подорож у Лунку, в печери. Так, цим юнакам і дівчатам буде що згадати. А на запитання: "Чим є для вас клуб "Діалог?" вони відповідають просто.
"Діалог" – це море друзів, нові знайомства, радість, усмішки. Це наш другий дім, в якому можна чогось навчитися, а зрештою, і навчитися жити".
|