0Четверг, 28.03.2024, 13:07
Молодежный клуб "Диалог"
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Форум молодежного клуба "Диалог" » Друзья! Общаемся обо всем. » Програма до Дня Святого Валентина!!! (Думки та ідеї щодо підготовки та проведення програми)
Програма до Дня Святого Валентина!!!
GribmundДата: Понедельник, 18.01.2010, 16:21 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 51
Репутация: 9
Статус: Offline
Пропоную підготувати "живу" програму або хоча б сценку. Наприклад, головний (чи не дуже) герой виходить і розповідає: "Сиджу, значить, я вчора у кафе..." В цей час робочі сцени виносять увесь антураж для створення кафе і на сцені ж його створюють. Герой не відриваючись від розповіді продовжує: " І тут дзвонить телефон". Відповідно, чути дзвінок. Герой :"Ну я і кажу..."(розмова). Герой: "Потім я вирішив прогулятися Кобилянською". Як ви, напевно, вже здогадалися, в цей час кафе зникає, а сцена поступово перетворюється на вулицю, з деревами, лавицями та пішоходами. Герой: "І зустрів друга" (виходить друг) і т.д.
Ну, коротше, такого типу. Можливо приклад не дуже яскравий, але сподіваюся основну концепцію ви зрозуміли. happy
 
belkaДата: Понедельник, 18.01.2010, 16:53 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 6
Статус: Offline
Сашуль, а ти впевнений, що слухачі будуть його слухати, вони будуть втикати, як на сцені йде переобладнання сцени...

Добавлено (18.01.2010, 16:53)
---------------------------------------------
Ідея цікава, але треба якось зацікавити слухача так, щоб він цого кіпішу на сцені не побачив...


белка
 
GribmundДата: Понедельник, 18.01.2010, 16:54 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 51
Репутация: 9
Статус: Offline
Так воно буде йти паралельно, а ті, що на сцені мають працювати не дуже помітно але ефективно. Та й їх же не буде купа людей. Думаю, має бути нормально..
 
Kiril_ZaZДата: Понедельник, 18.01.2010, 17:21 | Сообщение # 4
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 29
Репутация: 4
Статус: Offline
Цікаво! ,Але це треба дуже зладжено робити.

Я ось думав, може влаштувати, нашквалт реаліті-шоу "Танцюють всі", або "Україно має д..."?
і проводити сценки-конкурси з пародіями, щоб вони в ітозі виклали якесь послання коханню?

Добавлено (18.01.2010, 17:07)
---------------------------------------------
Може какзкові таланти?

Добавлено (18.01.2010, 17:08)
---------------------------------------------
Може купідон вирішив змінити професію і шукає чим би йому зайнятися, ріелтор, страховий агент, прибиральник...

Добавлено (18.01.2010, 17:21)
---------------------------------------------
Купідона у президенти biggrin

 
GribmundДата: Вторник, 19.01.2010, 11:11 | Сообщение # 5
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 51
Репутация: 9
Статус: Offline
Криза, скорочення і Амур залишається без роботи. Він йде на біржу праці і йому там пропонують різні безглузді роботи.
В цей же час на його місце в Амурне міністерство взяли молодого робітника, який нічого спільного з амурними справами не має.
Може щось такого типу, а? book
 
belkaДата: Вторник, 19.01.2010, 11:46 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 6
Статус: Offline
Ага!!! І на землі починається щось жахливе!!! Люди перетворилися на роботів! Почуттів і відчуттів немає - тільки потреба...

белка
 
GribmundДата: Вторник, 19.01.2010, 16:08 | Сообщение # 7
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 51
Репутация: 9
Статус: Offline
Це ти знущаєшся, чи шо??? wacko
 
belkaДата: Среда, 20.01.2010, 10:55 | Сообщение # 8
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 6
Статус: Offline
Ні, зовсім не знущаюся!!! Просто пропоную продовжити так!!!

Добавлено (20.01.2010, 10:55)
---------------------------------------------
А як Ви гадаєте, як би воно було, якщо б програму розпочати з кінця!!! Ну, тобто навпаки! Га? crazy


белка
 
Kiril_ZaZДата: Среда, 20.01.2010, 11:36 | Сообщение # 9
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 29
Репутация: 4
Статус: Offline
А что? Під час кризи - дуже актуальна тема.
 
belkaДата: Среда, 20.01.2010, 11:42 | Сообщение # 10
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 6
Статус: Offline
і це все? Пірілллл? Це все? Дуже актуальна тема??? Звізда в шоке...

белка
 
Kiril_ZaZДата: Среда, 20.01.2010, 11:54 | Сообщение # 11
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 29
Репутация: 4
Статус: Offline
Ну че? Я себя нормально чувствую cool А вобще мне нравиться идея Амур на бирже труда, но заместь молодого специалиста на его месте, я б лучше б устроил по совместительству еще какого-то персонажа, там Кащика-Невмирущика, золоту рибку, Бабу-Ягу. Тоесть чтоб кроме своих обязаностей они выполняли паралельно еще и Амура, и вообще можно сделать, что все сказочные персанажи исполняют несколько ролей, ну например Красную Шапочку сократили, и волк должен быть и Красной Шапочкой и собой. И можно разыграть как он сам себя сооблазняет, и сам думает как бы себя сьесть. И можно развитьту тему что я предлагал в понедельник что там разные знаменитые любовные пары меняют свое поведение - любви ж нет(for example - Ромео и Джульета, Джульета больше не любит Ромео и думает, а зачем ей вообще травиться ради какого-то малолетнего олуха, если можно найти богатого) wacko
 
belkaДата: Среда, 20.01.2010, 12:04 | Сообщение # 12
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 6
Статус: Offline
Ой, клёво! Так вот, другое дело!!! Вперёд...

белка
 
GribmundДата: Среда, 20.01.2010, 19:57 | Сообщение # 13
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 51
Репутация: 9
Статус: Offline
Для того, щоб показувати програму на сцені з кінця для перш за все необхідно написати її з початку, а вже потім ділити на уривки. Я так думаю.
А взагалі-то ідея не погана, ми давно хотіли так зробити, але якось руки не доходили.

Спочатку була кава.... devil

 
belkaДата: Четверг, 21.01.2010, 11:12 | Сообщение # 14
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 6
Статус: Offline
В мене ідея! Саша, давай програму пишемо в онлайн! В мене просто не виходить в клуб заходити!!! biggrin

белка
 
GribmundДата: Четверг, 21.01.2010, 11:28 | Сообщение # 15
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 51
Репутация: 9
Статус: Offline
Так я пропонував так зробити)
 
Форум » Форум молодежного клуба "Диалог" » Друзья! Общаемся обо всем. » Програма до Дня Святого Валентина!!! (Думки та ідеї щодо підготовки та проведення програми)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024
Сделать бесплатный сайт с uCoz